Meble stylizowaneMeble stylizowane

W naszej ofercie mebli stylizowanych znajdują się meble typu Ludwik, drewniane meble woskowane w stylu rustykalnym oraz drewniane meble w stylu kolonialnym.
Meble typu ludwik, które Państwu proponujemy są klasycznym połączeniem stylu i elegancji. Precyzja wykonania oraz zastosowane naturalne materiały zapewniają wysoką jakość, ergonomię oraz trwałość w użytkowaniu. Meble te są dostępne w czterech kolorach: orzech jasny i ciemny, mahoń oraz biały. Obecnie w ofercie znajduje się 60 pozycji, a są to m.in.: szafy, stoły, witryny, biurka, komody, krzesła, fotele, taborety, kwietniki.
Meble woskowane w stylu rustykalnym wykonane są z drewna sosnowego. Nadają się one doskonale zarówno do mieszkań jak i wiejskich domków. W wyjątkowy sposób pozwalają stworzyć klimat minionych lat. Ta oferta pozwala w pełni umeblować zarówno pokój dzienny jak i sypialnię.
Meble w stylu kolonialnym pochodzą z Indonezji. Ich wyjątkowy klimat sprawia, że zyskują sobie coraz więcej sympatyków. Biurka, sekretarzyki, komody, witryny, stoliki, półki, wieszaki, lustra - pomieszczenia urządzone w tym stylu spowodują, że poczują się Państwo jak w innej epoce.

Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego!